Blog

Sot miqësore Llapi – 2Korriku

Ndeshja fillon nga ora 17:00 në stadiumin “Zahir Pajaziti” në Podujevë. Podujevë, 29 korrik, 2017 – Llapi dhe 2Korriku takohen

Hedhet shorti i Vala Superligës

Podujevë, 25 korrik, 2017 – Sot është hedhur shorti i Vala Superligës për edicionin 2017/18. Orari i plotë: Java I: Llapi

Miqësore: Vëllaznimi – Llapi

Ndeshja zhvillohet nesër në stadiumin e qytetit, Gjakovë. Podujevë, 23 korrik, 2017 – Vëllaznimi dhe Llapi zhvillojnë ndeshje miqësore përgatitore para

Edon Zeqiri vazhdon me Llapin

Mesfushori llapjan, Edon Zeqiri ka vazhduar kontratën me skuadrën e Llapit edhe për 2 vite. Lajmi është konfirmuar për faqen