Blog

Java I: Llapi – Drenica 1:0

Goli i vetëm u shënua nga Mirlind Daku Podujevë, 19 gusht, 2017 – Llapi e ka nisur mbarë edicionin e

Java I: Llapi – Drenica

Fillon Vala Superliga e Kosovës në futboll Podujevë, 16 gusht, 2017 – Të shtunën, më 19 gusht në stadiumin e

Miqësore: Vushtrria – Llapi 0:2

Ndeshjen e fitoi Llapi, realizator Mirlind Daku e Leart Emini. Vushtrri, 3 gusht, 2017 – Në ndeshjen miqësore mes Vushtrrisë

Sot miqësore Vushtrria – Llapi

Ndeshja fillon nga ora 18:00 në stadiumin e Vushtrrisë. Podujevë, 3 gusht, 2017 – Vushtrria dhe Llapi takohen sot në

Sot miqësore Llapi – 2Korriku

Ndeshja fillon nga ora 17:00 në stadiumin “Zahir Pajaziti” në Podujevë. Podujevë, 29 korrik, 2017 – Llapi dhe 2Korriku takohen