Blog

Java IV: Feronikeli – Llapi 0:0

Tetë pikë nga katër ndeshje, bilanc pozitiv dhe ende të pa mposhtur! Podujevë, 13 shtator, 2017 – Dje, Feronikeli dhe

Java IV: Feronikeli – Llapi

Derbi i mesjavës zhvillohet të martën në “Rexhep Rexhepi” në Drenas dhe nis nga ora 16:30 Podujevë, 11 shtator, 2017 –

Java III: Llapi – Gjilani 1:1

Ndahen pikët në Podujevë, tjerat gjëra mbeten për tu diskutuar! Podujevë, 8 shtator, 2017 – Llapi dhe Gjilani kanë ndarë

Java III: Llapi – Gjilani

Fitorja mëse e nevojshme për të vazhduar serinë pozitive të fitoreve! Podujevë, 7 shtator, 2017 – Të premtën më 8

KRONIKA: Vllaznia(P) – Llapi 0:1

Llapi konfirmon filllimin fantastik të kampionatit, duke shënuar edhe fitoren e dytë në dy ndeshjet e para. Gjilan, 25 gusht,