Blog

Java XII: Drenica – Llapi 1:2

Llapi fantastik, merr tre pikë dhe kryesimin e Superligës Skënderaj, 25 tetor, 2017 – Skuadra e Llapit shkëlqeu në ndeshjen

Java XII: Drenica – Llapi

Ndeshja nis nga ora 13:30 dhe zhvillohet në “Bajram Aliu” Podujevë, 24 tetor, 2017 – Drenica dhe Llapi luajnë këtë

Java XI: Liria – Llapi

Të kujdesshëm ndaj Lirisë – synohen tre pikë Podujevë, 19 tetor, 2017 – Liria dhe Llapi momentalisht kanë pesë pikë dallim,

Java X: Llapi – Flamurtari

Llapi harron humbjen nga Drita, kërkon vetëm tre pikë ndaj Flamurtarit Podujevë, 13 tetor, 2017 – Në kuadër të javës