Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /customers/5/8/1/llapifc.com/httpd.www/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2695 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /customers/5/8/1/llapifc.com/httpd.www/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2699 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /customers/5/8/1/llapifc.com/httpd.www/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3581 May 2019 – Official Site Llapi Football Club

Java XXXI: Prishtina – Llapi

Futbollistët e Llapit për fitore i motivon vetë klubi dhe numri i madh i tifozëve në stadium Podujevë, 10 maj

Java XXX: Llapi – Trepça ’89

Me përkrahjen e madhe, futbollistët kërkojnë fitore dhe të shfrytëzojnë mundësinë të barazohen me pikë me vendin e dytë(Prishtina ka