Llapin nuk e ndal as bora

Llapi ka vazhduar me stërvitjen e dytë në stadiumin “Zahir Pajaziti” nën drejtimin e kryetrajnerit Djengis Redjepi.

Edhe pse në kushte të ulëta atmosferike dhe nën ndikimin e reshjeve të borës, futbollistët po stërvitin në maksimum me një harmoni dhe seriozitet mjaft të madh përbrenda skuadrës.

Ju sjellim imazhe nga stërvitja e sotme 

Llapin nuk e ndal as boraLlapi ka vazhduar me stërvitjen e dytë në stadiumin "Zahir Pajaziti" nën drejtimin e…

Slået op af K.F. LlapiSøndag den 6. januar 2019

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *