Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /customers/5/8/1/llapifc.com/httpd.www/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2695 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /customers/5/8/1/llapifc.com/httpd.www/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2699 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /customers/5/8/1/llapifc.com/httpd.www/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3581 Official Site Llapi Football Club – FC Llapi

Rezultatet e fundit

2
1
March 8, 2020 | 2:00 pm
Stadiumi "Zahir Pajaziti" - Podujevë
read more
PosClubPWDLFAGDPts
1.BALLKANI22135435152044
2.DRITA22134537172043
3.GJILANI22132738201841
4.PRISHTINA22125532141841
5.FERONIKELI22104836251134
6.LLAPI2210483234-234
7.DRENICA228682829-130
8.FLAMURTARI2284102941-1228
9.TREPÇA ’892275103134-326
10.FERIZAJ2281132234-1225
11.VUSHTRRIA2244142148-2716
12.DUKAGJINI2224161141-3010
view all

LAJMET E FUNDIT

Java XIV: Llapi – Ballkani

Të mërkuren do zhvillohet derbi i javës XIV të Ipko Superligës ku do takohen Ballkani dhe Llapit. Kjo ndeshje luhet

PRODUKTET

ÇMIMET

SKUADRA