sponzorat

Rezultatet e fundit

3
December 11, 2021 | 1:00 pm
Stadiumi "Zahir Pajaziti" - Podujevë
read more
PosClubPWDLFAGDPts
1.GJILANI1898123131035
2.DRITA18104422111134
3.BALLKANI189602214833
4.LLAPI188552821729
5.PRISHTINA186662217524
6.DRENICA187292222023
7.DUKAGJINI183961319-618
8.FERONIKELI183213524-1911
view all

LAJMET E FUNDIT

Java XIV: Llapi – Ballkani

Të mërkuren do zhvillohet derbi i javës XIV të Ipko Superligës ku do takohen Ballkani dhe Llapit. Kjo ndeshje luhet

PRODUKTET

ÇMIMET

SKUADRA