Blog

Miqësore: Besa – Llapi 2-4

Me dy golat e Begollit, e nga një të Ramadanit e Hysenit, Llapi fiton përballë Besës 2-4 Pejë, 1 gusht

Nesër miqësore: Besa – Llapi

Ndeshja zhvillohet në stadiumin “Shahin Haxhiislami”, Pejë dhe nis në ora 17:00 Banjë, 31 korrik 2018 – Edhe një miqësore