Blog

Java IX: Prishtina – Llapi 2-1

Sot fati ua ktheu shpinën futbollistëve tanë! Prishtinë, 6 tetor 2018 – Të pësosh në minutën e fundit është e

Java IX: Prishtina – Llapi

Llapi do tentoj t’i rikthehet fitoreve ndaj Prishtinës në stadiumin që mban emrin e ikonës llapjane “Fadil Vokrrit” Podujevë, 5

Java VII: Llapi – KEK-u 2-0

Me golat e Alidemës e Namanit, Llapi shënon fitore ndaj KEK-ut 2:0 Podujevë, 29 shtator 2018 –  Me dy golat

Java VI: Liria – Llapi 2-3

Llapi ka shënuar fitore të rëndësishme me rikthim të rezultatit Prizren, 22 shtator 2018 – Ashtu edhe siq pritej Liria

Java VI: Liria – Llapi

Ndeshja e 15-të ndërmjet Lirisë dhe Llapit luhet në “Përparim Thaçi” në Prizren, të shtunën nga ora 15:45 Podujevë, 21

Java V: Llapi – Flamurtari 0-0

Derbi i javës është mbyllur pa fitues, 0-0 Podujevë, 16 shtator 2018 – Llapi dhe Flamurtari kanë ndarë pikët në

Java V: Llapi – Flamurtari

Derbi i javës nis nga ora 15:45 në stadiumin “Zahir Pajaziti” Podujevë, 15 shtator 2018 – Llapi të dielën nga