Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /customers/5/8/1/llapifc.com/httpd.www/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2695 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /customers/5/8/1/llapifc.com/httpd.www/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2699 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /customers/5/8/1/llapifc.com/httpd.www/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3581 LAJME – Page 26 – Official Site Llapi Football Club

Blog

Java III: Llapi – Gjilani 1:1

Ndahen pikët në Podujevë, tjerat gjëra mbeten për tu diskutuar! Podujevë, 8 shtator, 2017 – Llapi dhe Gjilani kanë ndarë

Java III: Llapi – Gjilani

Fitorja mëse e nevojshme për të vazhduar serinë pozitive të fitoreve! Podujevë, 7 shtator, 2017 – Të premtën më 8

KRONIKA: Vllaznia(P) – Llapi 0:1

Llapi konfirmon filllimin fantastik të kampionatit, duke shënuar edhe fitoren e dytë në dy ndeshjet e para. Gjilan, 25 gusht,

Java II: Vllaznia Pozheran – Llapi

Ndeshja transmetohet në Supersport Kosova. Podujevë, 24 gusht, 2017 – Vllaznia Pozheran dhe Llapi takohen të premten në stadiumin e