Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /customers/5/8/1/llapifc.com/httpd.www/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2695 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /customers/5/8/1/llapifc.com/httpd.www/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2699 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /customers/5/8/1/llapifc.com/httpd.www/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3581 LAJME – Page 23 – Official Site Llapi Football Club

Blog

Java XVII: Vëllaznimi – Llapi

Është vetëm përballja e dytë në kuadër të Superligës Podujevë, 24 nëntor, 2017 – Vëllaznimi dhe Llapi takohen të shtunën

Java XVI: Besa – Llapi

Nis në ora 13:00 në stadiumin “Shahin Haxhiislami” Podujevë, 21 nëntor, 2017 – Besa dhe Llapi takohen të mërkuren më

Java XV: Llapi – Feronikeli 1-1

Barazimi epilog real Podujevë, 18 nëntor, 2017 – Llapi ka barazuar sot me Feronikelin, 1-1. Ndeshja pothuajse përfundoi në pjesë

Java XV: Llapi – Feronikeli

Llapi kërkon fitore për ta ruajtur kreun e tabelës Podujevë, 17 nëntor, 2017 – Nesër, Llapi pret skuadrën e Feronikelit.

Java XIV: Gjilani – Llapi

Të mbështetur nga “Legjendat”, synojmë fitore Podujevë, 4 nëntor, 2017 – Nesër, e diele nga ora 13:00, Gjilani dhe Llapi

Gjilani – Llapi, të dielën

Ndeshja e fundit u mbyll me epilog të barabartë Podujevë, 31 tetor, 2017 – Gjilani dhe Llapi do të takohen

Java XII: Drenica – Llapi 1:2

Llapi fantastik, merr tre pikë dhe kryesimin e Superligës Skënderaj, 25 tetor, 2017 – Skuadra e Llapit shkëlqeu në ndeshjen