Blog

Llapi prezanton Altin Merlakun

Edhe zyrtarisht Merlaku është futbollist i Llapit Podujevë, 5 janar, 2018 – Me të filluar fazën përgaditore të dimrit, Llapi

Java XVIII: Llapi – Trepça ’89

Bardhekaltrit me fitore e mbyllin stinorin vjeshtor si kampionë të vërtetë dhe rrisin diferencën e pikëve ndaj përcjellësve Podujevë, 2