Blog

Java XXII: Llapi – Liria

Nis nga ora 13:00 në “Zahir Pajaziti” Podujevë, 10 mars, 2018 – Llapi dhe Liria do takohen nesër me 11

Java XXI: Flamurtari – Llapi

Takim i dy skuadrave me ambicie krejtsisht të ndryshme Podujevë, 2 mars, 2018 – Flamurtari dhe Llapi takohen nesër më

Java XX: Llapi – Drita

Llapin fitorja e rikthen në pozitën e parë Podujevë, 24 shkurt, 2018 – Llapi dhe Drita do të takohen të

Java XIX: Prishtina – Llapi 2-0

Ndeshje relativisht e dobët, skuadra pothuajse e mposhti vetvetën Pejë, 18 shkurt, 2018 – Prishtina dhe Llapi u ndeshën sot

Java XIX: Prishtina – Llapi

Llapi të dielën nis misionin “kampion”   Podujevë, 17 shkurt, 2018 – Prishtina dhe Llapi me duelin e nesërm nga

Llapi “viziton” heronjtë

Vizitohen shtatoret heronjëve të kombit, Zahir Pajaziti, Hakif Zenjullahu, Edmond Hoxha dhe Ilir Konushefci. Podujevë, 10 shkurt, 2018 – Pas kthimit nga