Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /customers/5/8/1/llapifc.com/httpd.www/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2695 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /customers/5/8/1/llapifc.com/httpd.www/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2699 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /customers/5/8/1/llapifc.com/httpd.www/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3581 LAJME – Official Site Llapi Football Club

Blog

Java XIV: Llapi – Ballkani

Të mërkuren do zhvillohet derbi i javës XIV të Ipko Superligës ku do takohen Ballkani dhe Llapit. Kjo ndeshje luhet

Java XIII: Llapi – Drenica

Të premten Llapi pret Drenicën në kuadër të javës së XIII të Ipko Superligës Podujevë, 29 tetor 2019 – Llapi

Java XII: Vushtrria – Llapi

E shtune, 26 tetor – ora 14:00 Stadiumi “Ferki Aliu”, Vushtrri Me rikthimin nga suspendimi të Zhdrellës, skuadra udhëton drejt

Java XI: Gjilani – Llapi

Të mërkuren në stadiumin e qytetit në Gjilan Derbi i javës XI ndërmjet Gjilanit dhe Llapit do të zhvillohet të