Blog

Java V: Llapi – Drita 2-2

Derbi i javës u mbyll me epilog real, 2:2 Podujevë, 18 shtator 2019 – Llapi e ka arritur edhe barazimin

Java IV: Prishtina – Llapi 0-1

Fitoren minimale por shumë të rëndësishme Llapit ia siguroi Sebino Plaku (31′) Prishtinë, 13 shtator 2019 – Llapit i ka

Java III: Llapi – Ballkani 0-0

Skuadra pati dominimin dhe rastet, por efikasiteti dhe gjakftohtësia para portës u mungoi futbollistëve tanë Podujevë, 31 gusht 2019 –

Java II: Drenica – Llapi 3-0

Skuadrës i mjaftuan dy zëvendësime të detyruara për ta humbur ndeshjen Skënderaj, 23 gusht 2019 – Skuadra e Llapit ka

Java II: Drenica – Llapi

Të premten në Skënderaj, ora 17:00 zhvillohet dueli i javës së II-të, Drenica – Llapi   Podujevë, 21 gusht 2019