Java IV: Prishtina – Llapi, të premtën në mbrëmje

Është caktuar orari i derbit, zhvillohet me reflektorë në ora 19:00

Të premtën më 13 shtator në ora 19:00 do takohen dy rivalët e moçëm, Prishtina dhe Llapi. Ndeshja i takon javës së IV të Ipko Superligës dhe cilësohet si derbi kryesor i kësaj jave.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *