Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /customers/5/8/1/llapifc.com/httpd.www/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2695 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /customers/5/8/1/llapifc.com/httpd.www/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2699 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /customers/5/8/1/llapifc.com/httpd.www/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3581 Java II: Drenica – Llapi – Official Site Llapi Football Club

Java II: Drenica – Llapi

Të premten në Skënderaj, ora 17:00 zhvillohet dueli i javës së II-të, Drenica – Llapi
 
Podujevë, 21 gusht 2019 – Drenica do jetë nikoqir i Llapit në kuadër të javës së dytë të Ipko Superligës, ndeshje kjo e cila zhvillohet të premten më 23 gusht në ora 17:00 në stadiumin “Bajram Aliu” të Skënderajt.
Dy skuadrat i qasen ndeshjes pas dy rezultateve të ndryshme në javën e parë, Llapi mposhti Vushtrrinë kurse Drenica u mposht nga Feronikeli, andaj ndeshja pritet të jetë mjaft interesante dhe pritet të sjell futboll atraktiv, siç kanë prodhuar edhe ndeshjet e mëhershme ndërmjet këtyre dy skuadrave.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *