Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /customers/5/8/1/llapifc.com/httpd.www/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2695 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /customers/5/8/1/llapifc.com/httpd.www/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2699 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /customers/5/8/1/llapifc.com/httpd.www/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3581 Ndeshje kontrolluese: Llapi – Ramiz Sadiku – Official Site Llapi Football Club

Ndeshje kontrolluese: Llapi – Ramiz Sadiku

Në ora 18:00, Llapi është nikoqir i Ramiz Sadikut

Nesër, e premte në stadiumin “Zahir Pajaziti” në ora 18:00 zhvillohet ndeshja e radhës kontrolluese ku takohen Llapi dhe skuadra nga Liga e Parë, Ramiz Sadiku.

Hyrja: prapa stadiumit

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *