Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /customers/5/8/1/llapifc.com/httpd.www/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2695 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /customers/5/8/1/llapifc.com/httpd.www/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2699 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /customers/5/8/1/llapifc.com/httpd.www/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3581 Të marten Llapi e pret KEK-un – Official Site Llapi Football Club

Të marten Llapi e pret KEK-un

Të marten në ora 17:00 në stadiumin “Zahir Pajaziti” në Podujevë, Llapi është nikoqir i skuadrës së KEK-ut. Kjo është ndeshja e shtatë kontrolluese për bardhekaltrit që janë dukshëm të gatshëm dhe në formë në prag të edicionit të ri të Superligës.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *