Ndeshje kontrolluese: Vushtrria – Llapi 1-2

Golashenues: Labinot Osmani 50′, 55′

Vushtrri, 3 gusht 2019 – Llapi e ka mposhtur Vushtrrinë në miqësoren e luajtur në “Ferki Aliu”. Në pjesën e parë, Llapi u gjend në disavantazh, kurse në të dytën përveç dominimit total dhe lojës së mirë, Llapi e përmbysi rezultatin përmes dy golave të qendërsulmuesit, Labinot Osmani i cili brenda 5 minutave tundi dy herë portën e vushtrriasve.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *