Ndeshje kontrolluese: Trepça ’89 – Llapi 2-1

Realizator për Llapin: Blendi Memaj nga gjuajtja e lirë (71′)

Mitrovicë, 1 gusht 2019 – Ka përfunduar ndeshja kontrolluese në Mitrovicë me fitoren minimale te vendasve (2-1).

Pjesa e parë ishte më e varfër sa i përket rasteve, kurse pjesa e dytë ishte mjaft dinamike dhe e luftuar.

Të shtunën, Llapi takohet me Vushtrrinë në ndeshjen e radhës kontrolluese!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *