Zyrtare: Labinot Osmani nënshkruan me Llapin

Golashenuesi më i mirë i Vushtrrisë bëhet pjesë e familjes bardhekaltër

Podujevë, 30 korrik 2019 – Sulmuesi vushtrrias, Labinot Osmani, i mirënjohur për publikun llapjan edhe zyrtarisht është pjesë e Llapit, pasi gjatë ditës së sotme ka nënshkruar kontratë një vjeçare me klubin.

Labinot Osmani, qendërsulmues, ka luajtur për skuadrat e Hysit, Prishtinës, Feronikelit dhe së fundmi Vushtrrisë, me të cilën u inkuadrua në Superligë dhe arriti shifrën e 20 golave dhe 10 asistimeve.

✍️ | #Labi2020 ⚪️?✍️
Vazhdojmë…

Fotografia e K.F. Llapi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *