Ndeshje kontrolluese: Dardana – Llapi 2-2

Mentor Zhdrella realizoj super gol nga gjuajtja e lirë dhe asistoi për Behar Maliqin në golin e dytë

Kamenicë, 28 korrik 2019 – Dardana dhe Llapi kanë barazuar në miqësoren e luajtur sot në stadiumin “Agush Isufi” në Kamenicë në praninë e më shumë se 200 shikuesve. Llapi edhe pse ishte dy herë në epërsi, nuk arriti ta mbyll ndeshjen me fitore, ani pse në miqësore rezultati është në plan të dytë sepse testohet forma e skuadrës dhe futbollistëve në përgjithësi.

Formacioni startues i Llapit
Bledar Hajdini – Senad Husic, Armin Mujkic, Elvis Prençi, Benjamin Emini – Mentor Zhdrella /c/, Behar Maliqi, Blendi Memaj – Enis Zabërgja, Kastriot Selmani, Labinot Osmani.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *