Dardana – Llapi, ndeshja e katërt kontrolluese me radhë

Zhvillohet të dielën në Kamenicë në ora 17:00

Pas tre javëve përgaditje intensive dhe tri ndeshjeve kontrolluese të luajtura, nesër në ora 17:00, Llapi do zhvilloj ndeshjen e radhës kontrolluese ku do takohet me klubin nga Liga e Parë e futbollit, Dardanën.

Ndeshja luhet në stadiumin “Agush Isufi” në Kamenicë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *