Skuadra sot nis përgaditjet për edicionin e ri

Grumbullimi i parë në ora 16:00 në “Zahir Pajaziti”

Podujevë, 5 korrik 2019 – Skuadra e Llapit sot do nis fazën përgaditore për edicionin 2019/20. Kryetrajneri, Tahir Batatina nga ora 16:00 do ketë grumbullimin e parë me futbollistët që do jenë pjesë e klubit në edicionin e ri.

Kurse në ora 18:00, skuadra do mbaj stërvitjen e parë, teksa përgaditjet do vazhdojnë intensivisht për të qenë të gatshëm dhe të përgaditur për sfidat që na presin në vazhdim.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *