KF Llapi nis përgaditjet për edicionin e ri

Të gatshëm për misionin e përbashkët që ia kemi vënë vetes
Fotografia e K.F. Llapi
Podujevë, 5 korrik 2019 – Shtabi teknik, futbollistët e KF Llapi, së bashku edhe me disa futbollistë që u testuan ku së shpejti do merret vesh e ardhmja e tyre, kanë nisur përgaditjet për edicionin e ri të Superligës.

Kryetrajneri i skuadrës, Tahir Batatina u ka bërë të qartë futbollistëve se nga sot fillon një nismë e re e përbashkët ku do jemi konkurent për titullin kampion dhe daljen në Evropë.

Nga nesër, skuadra fillon me punë intensive nga dy herë në ditë.

Na priftë e mbara djema!
Forca Llapi ⚪️?

Fotografia e K.F. Llapi
Fotografia e K.F. LlapiFotografia e K.F. Llapi
Fotografia e K.F. Llapi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *