Zyrtare: Elvis Prençi vazhdon kontratën me Llapin

Qendërmbrojtësi Elvis Prençi ka nënshkruar edhe për 1 vit me Llapin

Podujevë, 7 qershor 2019 – Kontratën edhe për 1 vit me Llapin e ka vazhduar qendërmbrojtësi i ardhur në janar, Elvis Prençi i cili ka pasur paraqitje shumë të mira në edicionin pranveror. Edhe pse në drejtim të tij kishte shumë oferta, Elvisi zgjodhi Llapin dhe është i gatshëm të vazhdoj ti jap stabilitetin mbrojtjes edhe për edicionin e ri.

Prençi në sezonin e fundit me Llapin ka zhvilluar 15 ndeshje si titullar i padiskutueshëm, teksa ka realizuar edhe një gol.

#Prençi2020 ⚪️?
Vazhdojmë…
Fotografia e K.F. Llapi
Fotografia e K.F. Llapi
Fotografia e K.F. Llapi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *