Zyrtare: Klodian Nuri përforcon Llapin

Podujevë, 3 qershor 2019 – Klodian Nuri është transferi i ri i Llapit. Mesfushori shqiptar para pak çastesh ka nënshkruar kontratë 1 vjeçare me klubin, teksa ka kryer edhe prezantimin e tij si futbollist i Llapit.

Klodian Nuri, 23 vjeç, i lindur më 23.07.1995 në Tiranë. Është mesfushor ku më parë ka luajtur tek Shkëndija U19, Besa e Kavajës, Dinamo Tiranë dhe së fundmi tek Elbasani.

#Nuri2020 ⚪️?
Vazhdojmë…
Fotografia e K.F. Llapi
Fotografia e K.F. Llapi
Fotografia e K.F. Llapi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *