ZYRTARE: Mentor Zhdrella vazhdon kontratën edhe për një vit me Llapin

Super-mesfushori kyç i skuadrës Mentor Zhdrella do jetë pjesë e Llapit edhe në edicionin e ri 2019/20.

Mentor Zhdrella i cili sezonin paraprak shënoi 7 gola dhe asistoi 12 herë do i qëndroj klubit besnik dhe do i mbroj ngjyrat e klubit të vendlindjes me shumë krenari

#Zhdrella2020⚪️?
Vazhdojmë…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *