Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /customers/5/8/1/llapifc.com/httpd.www/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2695 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /customers/5/8/1/llapifc.com/httpd.www/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2699 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /customers/5/8/1/llapifc.com/httpd.www/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3581 ZYRTARE: Bujar Idrizi vazhdon kontratën edhe për 1 vit me Llapin – Official Site Llapi Football Club

ZYRTARE: Bujar Idrizi vazhdon kontratën edhe për 1 vit me Llapin

Podujevë, 31 maj 2019 – KF Llapi ka vazhduar bashkëpunimin edhe për 1 vit me mbrojtësin e krahut të djathtë, Bujar Idrizi. Idrizi me kontratën e nënshkruar sot, do jetë pjesë e klubit deri në qershor të vitit 2020.

Bujar Idrizi sezonin që lamë pas ka zhvilluar 30 ndeshje, ku ka shënuar 2 gola dhe 3 asistime.

#Idrizi2020⚪️?
Vazhdojmë…
Fotografia e K.F. Llapi
Fotografia e K.F. Llapi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *