Të mërkuren, Gjilani – Llapi

Ndeshja i takon javës XXI të Ipko Superligës

Gjilani dhe Llapi do luajnë të mërkuren më 6 mars nga ora 13:30 në stadiumin e qytetit në Gjilan. Pas fitores ndaj Prishtinës në javën e kaluar, Llapi do tentoj të vazhdoj serinë pozitive të fitoreve.

Në ndeshjen e parë të këtij stinori të luajtur në Podujevë, Llapi e ka mposhtur Gjilanin me rezultat 3-1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *