Të shtunën, derbi rajonal i javës së XX-të, Llapi – Prishtina

Të shtunën më 2 mars nga ora 13:30 në stadiumin “Zahir Pajaziti” në Podujevë do të takohen Llapi dhe Prishtina. Ndeshja derbi i takon javës së XX-të në Ipko Superligë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *