Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /customers/5/8/1/llapifc.com/httpd.www/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2695 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /customers/5/8/1/llapifc.com/httpd.www/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2699 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /customers/5/8/1/llapifc.com/httpd.www/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3581 Miqësorja e radhës ndaj 2 Korrikut – Official Site Llapi Football Club

Miqësorja e radhës ndaj 2 Korrikut

Skuadra e Llapit nesër do zhvilloj miqësoren e radhës ndaj skuadrës nga Liga e Parë, 2 Korrikut. Ndeshja luhet në stadiumin e 2 Korrikut në Prishtinë dhe nis në ora 11:00

Kjo do të jetë miqësorja e tetë e skuadrës tonë gjatë kësaj faze përgaditore, ku të gjitha miqësoret e luajtura janë të fituara me golaverazh +23 për Llapin, 28:5

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *