Java XVIII: KEK-u – Llapi 0-3

Bardhekaltërit dominuan takimin dhe me meritë arkëtuan tre pikët e para në pranverë! Kastriot, 15 shkurt 2019 – Në ndeshjen

Java XVIII: KEK-u – Llapi

Bardhekaltërit maksimalisht të përqendruar – me përkrahjen e “Legjendave” kërkojnë fitore ndaj KEK-ut Podujevë, 14 shkurt 2019 – Nesër në