ZYRTARE: Miran Maksuti përforcimi i radhës i Llapit

Miran Maksuti është rikthyer tek Llapi. Qendërsulmuesi nga Tetova ka arritur marrëveshje me Kryetarin e klubit, Beqir Batatina dhe në këtë edicion do vesh fanellën bardhekaltër të Llapit.

Maksuti së fundmi ishte pjesë e Renovës, ndërsa më parë ka luajtur edhe tek KEK-u.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *