Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /customers/5/8/1/llapifc.com/httpd.www/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2695 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /customers/5/8/1/llapifc.com/httpd.www/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2699 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /customers/5/8/1/llapifc.com/httpd.www/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3581 Zyrtare: Flamur Bajrami prezantohet tek Llapi – Official Site Llapi Football Club

Zyrtare: Flamur Bajrami prezantohet tek Llapi

Podujevë, 5 janar 2019 – Transferimi i parë i afatit kalimtar të janarit tek KF Llapi është mesfushori llapjan Flamur Bajrami, i cili sot ka kryer prezantimin me fanellën bardhekaltër.

Flamur Bajrami ka nënshkruar kontratë dy vjeçare e gjysmë me klubin, ndërsa më parë ka qenë pjesë e 2 Korrikut, Tiranës e Vëllaznimit.

Mirësevjen Flamur në klubin e vendlindjes dhe në familjen e madhe të KF Llapit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *