Zyrtare: Flamur Bajrami prezantohet tek Llapi

Podujevë, 5 janar 2019 – Transferimi i parë i afatit kalimtar të janarit tek KF Llapi është mesfushori llapjan Flamur Bajrami, i cili sot ka kryer prezantimin me fanellën bardhekaltër.

Flamur Bajrami ka nënshkruar kontratë dy vjeçare e gjysmë me klubin, ndërsa më parë ka qenë pjesë e 2 Korrikut, Tiranës e Vëllaznimit.

Mirësevjen Flamur në klubin e vendlindjes dhe në familjen e madhe të KF Llapit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *