KF Llapi falenderon lojtarin Shend Kelmendi

Me marrëveshje të dyanshme mes sulmuesit Shend Kelmendi dhe klubit tonë është arritur marrëveshja për shkëputjen e bashkëpunimit në mes dy palëve.

Gjatë këtyre 6 muajve sa ishte pjesë e Llapit, Shend Kelmendi realizoj 1 gol dhe 2 asistime, kurse gjatë kësaj periudhe u perball edhe me lëndime, e ndërsa nga sot janë ndarë rrugët me të.

KF LLAPI e falenderon Shendin për kontributin e dhënë për klubin gjatë kësaj periudhe duke i dëshiruar suksese në vazhdim

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *