Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /customers/5/8/1/llapifc.com/httpd.www/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2695 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /customers/5/8/1/llapifc.com/httpd.www/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2699 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /customers/5/8/1/llapifc.com/httpd.www/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3581 1/16 e Kupës: Trepça ’89 – Llapi – Official Site Llapi Football Club

1/16 e Kupës: Trepça ’89 – Llapi

Ndeshjen e drejton Dardan Çaka me ndihmësit e tij Granit Hyseni e Elvis Bicaj, gjyqtar i katërt Ilir Mehmeti

Podujevë, 27 nëntor 2018 – Në misionin e Digitalb Kupës, kundërshtar të parë Llapi do ta ketë Trepçën ’89. Ndeshja zhvillohet nesër e mërkure më 28 nëntor nga ora 12:30 në stadiumin “Riza Lushta” të Mitrovicës.

“Minatorët” dhe llapjanët në kuadër të Kupës janë takuar vetëm një herë në ndeshjen e vitit të kaluar të triumfuar nga Llapi me rezultat 0-2

Digitalb Kupa – 1/16

Trepça ’89 – Llapi

E mërkure, 28 nëntor – ora 12:30

Stadiumi “Riza Lushta”, Mitrovicë

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *