Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /customers/5/8/1/llapifc.com/httpd.www/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2695 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /customers/5/8/1/llapifc.com/httpd.www/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2699 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /customers/5/8/1/llapifc.com/httpd.www/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3581 Caktohet orari për tri javët e ardhshme të Superligës – Official Site Llapi Football Club

Caktohet orari për tri javët e ardhshme të Superligës

Orar mjaft i ngjeshur, tre ndeshje për shtatë ditë

Podujevë, 26 shtator 2018 – FFK ka caktuar orarin për javën e 7-të, 8-të dhe 9-të të Ipko Superligës. Të shtunën nga ora 15:30 në stadiumin “Zahir Pajaziti” zhvillohet ndeshja Llapi – KEK-u, të mërkuren në të njëjtin orar skuadra pret Feronikelin dhe të shtunën 6 tetor në javën e 9-të Prishtina e pret Llapin.

Orari i ndeshjeve:

Java VII: Llapi – KEK-u, e shtune 29 shtator – ora 15:30 – Stadiumi “Zahir Pajaziti”
Java VIII: Llapi – Feronikeli, e mërkure 3 tetor, ora 15:30 – Stadiumi “Zahir Pajaziti”
Java IX: Prishtina – Llapi, e shtune 6 tetor, ora 18:45 – Stadiumi “Fadil Vokrri”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *