Java IV: Drita – Llapi, nga ora 15:45 në stadiumin e qytetit në Gjilan

Podujevë, 11 shtator 2018 – Rikthehen ndeshjet e Superligës. Në kuadër të javës së IV të IPKO Superligës, Llapi nesër përballet me Dritën, e mërkure me datë 12 shtator nga ora 15:45 në stadiumin e qytetit në Gjilan.

Ndeshjen e drejton Selim Isufi, gjyqtar kryesor, me asistentët e tij Benon Këpuska e Elvis Bicaj, ndërsa gjyqtar i katërt është Dardan Çaka.

Ndeshja i takon epitetit të derbit të javës dhe transmetohet në Supersport.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *