Vijojnë përgaditjet për ndeshjen e ardhshme ndaj Dritës

Podujevë, 6 shtator 2018 – Pas pushimit dy javor të Superligës, përshkak të ndeshjeve të Përfaqësueses së Kosovës, Llapi më 12 shtator e zhvillon ndeshjen e xhirosë së katërt në transfertë tek Drita.

E për këtë ndeshje, futbollistët dhe shtabi teknik po kryejnë përgaditjet në mënyrë të rregullt në stadiumin “Zahir Pajaziti”.

Gjendja momentale e ekipit është e mirë, ndërsa nga lëndimi gjatë përgaditjeve me ekipin është bashkuar edhe sulmuesi Alban Rexhepi.

Vijojnë përgaditjet për ndeshjen e ardhshme ndaj DritësPodujevë, 6 shtator 2018 – Pas pushimit dy javor të Superligës,…

Slået op af K.F. LlapiTorsdag den 6. september 2018

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *