Java VII: Llapi – KEK-u 2-0

Me golat e Alidemës e Namanit, Llapi shënon fitore ndaj KEK-ut 2:0 Podujevë, 29 shtator 2018 –  Me dy golat

Java VI: Liria – Llapi 2-3

Llapi ka shënuar fitore të rëndësishme me rikthim të rezultatit Prizren, 22 shtator 2018 – Ashtu edhe siq pritej Liria

Java VI: Liria – Llapi

Ndeshja e 15-të ndërmjet Lirisë dhe Llapit luhet në “Përparim Thaçi” në Prizren, të shtunën nga ora 15:45 Podujevë, 21

Java V: Llapi – Flamurtari 0-0

Derbi i javës është mbyllur pa fitues, 0-0 Podujevë, 16 shtator 2018 – Llapi dhe Flamurtari kanë ndarë pikët në

Java V: Llapi – Flamurtari

Derbi i javës nis nga ora 15:45 në stadiumin “Zahir Pajaziti” Podujevë, 15 shtator 2018 – Llapi të dielën nga

Java IV: Drita – Llapi 1-2

Dy gola në të dy pjesët, Llapi arrin fitore të madhe ndaj Dritës në Gjilan Gjilan, 12 shtator 2018 –

Miqësore: KEK-u – Llapi 2-1

Golashenues për Llapin: Ermal Krasniqi 87′ Kastriot, 9 shtator 2018 – Miqësorja e zhvilluar sot në stadiumin “Agron Rama” në

  • 1
  • 2