Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /customers/5/8/1/llapifc.com/httpd.www/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2695 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /customers/5/8/1/llapifc.com/httpd.www/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2699 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /customers/5/8/1/llapifc.com/httpd.www/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3581 August 2018 – Page 2 – Official Site Llapi Football Club

Llapi sfidon Vushtrrinë

Ndeshja zhvillohet në stadiumin “Zahir Pajaziti” dhe nis në ora 17:00 Llapi dhe Vushtrria takohen nesër në miqësoren e cila

Llapi barazon me Istogun

Istog, 11 gusht 2018 – Istogu dhe Llapi zhvilluan sot miqësore përgaditore para edicionit të ri. Edhe pse loja ishte