Llapi sfidon Vushtrrinë

Ndeshja zhvillohet në stadiumin “Zahir Pajaziti” dhe nis në ora 17:00 Llapi dhe Vushtrria takohen nesër në miqësoren e cila

Llapi barazon me Istogun

Istog, 11 gusht 2018 – Istogu dhe Llapi zhvilluan sot miqësore përgaditore para edicionit të ri. Edhe pse loja ishte