Mesfushori i KF Llapi, Kushtrim Shabani merr përsëri ftesën nga Kosova U-21

Podujevë, 30 gusht 2018 – Mesfushori defanziv i klubit, Kushtrim Shabani ka marrur përsëri ftesën nga Përfaqësuesja e Kosovës U-21 për ndeshjen e radhës kundër Irlandës në kuadër të kualifikimeve për Evropianin 2019.

KF Llapi i dëshiron fat dhe suksese si dhe paraqitje dinjitoze me Përfaqësuesen e Kosovës!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *