Miqësore: Liria – Llapi 2-1 (1-0)

Golashenues për Llapin: Alban Rexhepi
Banjë, 8 gusht 2018 – Liria dhe Llapi zhvilluan miqësore në Banjë në kuadër të përgaditjeve për edicionin e ri. Fitorja u takoi prizrenasve me rezultat minimal 2-1. Golin e vetëm për Llapin e shënoi Alban Rexhepi.

Gjatë kësaj ndeshjeje, kryetrajneri Bylbyl Sokoli testoi të gjithë futbollistët përveç Fatbardh Latifit(i lënduar) dhe Valmir Veliut.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *