Datat e ndeshjeve të Llapit në fazën e parë të Superligës

Podujevë, 7 gusht 2018 – Llapi pasi ka mësuar kundërshtarët e 11 xhirove të fazës së parë të Superligës për edicionin e ri, ka mësuar edhe datat që do i zhvillon këto xhiro.

Java e parë nis me ndeshjen ndaj Drenicës më 18 ose 19 gusht.

Ndeshjet dhe orari i tyre:

18/19 gusht: Llapi – Drenica
25/26 gusht: Ballkani – Llapi
1/2 shtator: Llapi – Ferizaj
12 shtator: Drita – Llapi
15/16 shtator: Llapi – Flamurtari
22/23 shtator: Liria – Llapi
29/30 shtator: Llapi – KEK-u
3 tetor: Llapi – Feronikeli
6/7 tetor: Prishtina – Llapi
17 tetor: Llapi – Gjilani
20/21 tetor: Trepça ’89 – Llapi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *