ZYRTARE: Alban Rexhepi është futbollisti më i ri i Llapit

Sulmuesi i krahut është prezantuar tek skuadra bardhekaltër
Podujevë, 6 gusht 2018 – Alban Rexhepi është transferimi më i ri i skuadrës së Llapit. Ai nënshkruar kontratë 1 vjeçare dhe në këtë edicion do t’i mbroj ngjyrat e Llapit.
 
Alban Rexhepi, 22 vjeç, i lindur më 15.12.1995 në Gjilan. Sulmuesi i krahut ka luajtur për skuadrat e Gjilanit, Dritës etj teksa ka bërë karrierë edhe tek Laçi në Shqipëri.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *