Java II: Ballkani – Llapi 0-3

Llapi ka arritur tre pikëshin e parë sezonal në mënyrë bindëse Therandë, 25 gusht 2018 – Llapi ka arritur fitore

Java II: Ballkani – Llapi

Ndeshja derbi nis në ora 16:45 në stadiumin e qytetit në Therandë Podujevë, 24 gusht 2018 – Në kuadër të

Java I: Llapi – Drenica 0-1

Llapi zhvilloi një pjesë të parë për tu harruar – dominimi dhe rastet e pjesës së dytë ishin totalisht të

Java I: Llapi – Drenica

Të dielën ndaj Drenicës synohet të niset mbarë kampionati i ri i Ipko Superligës Podujevë, 17 gusht 2018 – Llapi

FTESË PUBLIKE

Podujevë, 11 gusht 2018 Duke parë interesimin e madh nga shumë kompani serioze për të reklamuar biznesin e tyre tek