Nesër miqësore: Besa – Llapi

Ndeshja zhvillohet në stadiumin “Shahin Haxhiislami”, Pejë dhe nis në ora 17:00

Banjë, 31 korrik 2018 – Edhe një miqësore tjetër në vazhdën e përgaditjeve që po i zhvillon Llapi në Banjë të Pejës. Kundërshtar i Llapit do jetë skuadra e Ligës së Parë, Besa. Ky takim do jetë mjaft interesant dhe mëse i duhur për të testuar lojtarët dhe formën e tyre para edicionit të ri.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *