Nesër miqësore, KEK-u – Llapi

Llapi e luan nesër miqësoren e katërt të kësaj faze përgaditore.

Podujevë, 20 korrik – Skuadra e inkuadruar këtë edicion në Superligë, KEK-u dhe Llapi do të zhvillojnë ndeshje miqësore nesër nga ora 17:00 në stadiumin “Agron Rama” në Obiliq.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *