Sot miqësore, Ballkani – Llapi

Ndeshja zhvillohet në Stadiumin e qytetit në Therandë dhe nis nga ora 17:00

Llapi sot do udhëtoj drejt Therandës për të zhvilluar miqësore ndaj skuadrës së promovuar në Superligë, Ballkanit. Në kuadër të përgaditjeve për edicionin e ri, Llapi do zhvilloj ende ndeshje miqësore për të qenë sa më të përgaditur për edicionin e ri.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *